PRZEBUDOWA STRON INTERNETOWYCH

Strona internetowa bez modernizacji, przebudowy czy uaktualnienia staje coraz bardziej niedopasowana do obecnych technologii. Staje się mało atrakcyjna, nieczytelna a przede wszystkim nie jest już tak wizualnie ciekawa. Strona internetowa to wizytówka firmy, to pokazanie jej możliwości, jej prestiżu a przede wszystkim pokazanie jej oferty i możliwości współpracy z klientem lub kontrahentem  i pozyskiwanie nowych. Dzisiaj każdy potencjalny klient, kontrahent chce sprawdzić jak firma działa, co ma do zaoferowania, jakimi realizacjami może się pokazać, czy posiada referencje od klientów, kontrahentów, formularz kontaktowy czy mapę uwzględniającą dojazd do niej.
web_mobile

Mamy najlepsze rozwiązania

Co będzie dla firmy najbardziej opłacalnym rozwiązaniem? Przebudowa czy nowa strona WWW.
0_02a

Oferujemy:

zmianę lub uatrakcyjnienie szaty graficznej pełna zgodność z urządzeniami mobilnymi poprawki, aktualizacje treści i elementów grafiki wdrożenie systemu zarządzania treścią – CMS poprawienie funkcjonowania i optymalizację prawidłowy opis strony dla wyszukiwarek internetowych dodanie nowych elementów – formularzy, map, galerii, kanałów YouTube, mediów społecznościowych taki jak facebook, twitter dodanie firmy do pakietu – Google Firma pełna analityka odwiedziń-  Googel Analitycs
Coraz częściej przeglądamy strony internetowe na urządzeniach mobilnych takich jak smartphony, tablety mając dostęp do Internetu prawie w każdym zakątku świata. Niestety wiele stron nie spełnia wymagań dotyczących prawidłowego a przede wszystkim czytelnego wyświetlania stron internetowych na tych urządzeniach. Dzięki spełnieniu wymagań technologii mobilnych otwieracie Państwo dostęp do oferty swojej firmy prawie z każdego miejsca na świecie.
Kierujemy do Państwa naszą ofertę przebudowy – modernizacji strony uwzględniając również możliwość jej przeniesienia na nasze serwery i pełną jej obsługę. Możemy również przenieś Państwa konta pocztowe (mailowe) zapewniając pełne wsparcie z naszej strony. Od nas otrzymacie bardzo preferencje warunki finansowe.
Dla nas liczy się zadowolenie klienta z naszej współpracy. Nasze infolinia jest do Państwa dyspozycji. Możecie również wysłać Państwo do nas zapytanie za pomocą obok umieszczonego formularza kontakowego.

665 586 173

Nasi specjaliści są dostępni od 8.00 do 21.00 od Poniedziałku do Piątku w Soboty, Niedziela i Święta od 9.00 do 18.00

Skontaktuj się z nami a my przygotujemy dla Ciebie specjalną ofertę

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy/instytucji (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Temat

Treść wiadomości