STRONY INTERNETOWE

Internet to obecnie najlepszy sposób do przedstawienia swojej firmy, zaprezentowania swojej oferty i pokazania swojej marki. Dzięki profesjonalnemu wykonaniu strony internetowej  będziecie mogli Państwo wzmocnić swoją ofertę i pozyskać nowych klientów i kontrahentów, którzy będą mieli możliwość zapoznania się z Waszą ofertą.

img_strwony_m
projekt_www_1

Zaufaj profesjonalizmowi

Nasz zespół profesjonalnie podchodzi do każdego projektu zarówno prostego jak i bardzo skomplikowanego. Kreujemy nowoczesny wizerunek strony i stosujemy nowoczesne rozwiązania. Strony projektowane przez nas przekazują informacje w przyjazny sposób, są czytelne i zrozumiałe. Zrozumienie celów i ukierunkowania zawartości strony internetowej na klienta to połowa sukcesu w tworzeniu strony.

Serwisy oferujące darmowe strony internetowe niestety dysponują określonymi szablonami, ograniczającymi funkcjonalnościami i nie do końca się czasami okazuje „strona darmpwymi”. Zaufaj profesjonalistą.  Chcemy by Twoja strona była oryginalna.

Każda strona internetowa jest inna, bo każdy klient ma inne upodobania i wizje swojej strony. Dzięki wspólnym konsultacjom przygotowujemy projekt strony, który będzie wizerunkiem Waszej firmy. Zawsze służymy poradami w zakresie dopasowania kolorów, barw, zdjęć, czcionek. Nasz zespół grafików i fotografików jest do Państwa dyspozycji.

projekt_www

Czas na realizacje

Kiedy Państwo podejmiecie decyzję o skorzystaniu z naszych usług stworzenia strony internetowej (WWW), przeanalizujemy profil firmy, ofertę. Wykonamy analizę rynku w zakresie działań konkurencji w sieci internetowej. Dopasujemy naszą ofertę do Państwa wymagań i pomożemy w podjęciu odpowiednich kierunków promocji, prezentacji firmy aby osiągnąć założony cel. Nasi specjaliści zaprojektują i stworzą stronę internetową najbardziej dopasowaną do Twojego modelu biznesowego, która będzie skierowania do odpowiedniego segmentu odbiorców. Wszystkie projektowanie przez nas strony są responsywne czyli idealnie działające na urządzeniach mobilnych i zgodne ze wszystkimi przeglądarkami internetowymi  spełniającymi światowe standardy takie jak: Chrome, Firefox, Edge, Internet Explorer, Safari, Opera.

Etapy realizacji strony

 • Etap I - Uzgodnienia Projektowe

  Zdecydowałeś już, że Twoja firma potrzebuje strony internetowej, aby strona przynosiła odpowiednie efekty promocyjno – reklamowe, musisz zastanowić się nad jej funkcjonalnością, co zamierzasz zaprezentować. Jeżeli nie czujesz się zbyt mocny w działaniach marketingowych nasz zespół pomoże Ci określić wskazówki dzięki, którym będzie można znaleźć najlepsze rozwiązania związane z zakresem informacji jakie ma zawierać Twoja strona internetowa. Musisz odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań:

  Kto będzie odbiorcą strony?
  Co ma zawierać strona– zakres oferty z podziałem na kategorie, podkategorie?
  Czy potrzebujesz wersji wielojęzykowej?
  Czy chcesz ją samodzielnie aktualizować?
  Czy wybrałeś podstawowe kolory swojej strony?
  Czy sugerowałeś się na podstawie już istniejących stron (konkurencji)?

  Pamiętaj, aby przygotować materiały potrzebne do opracowania Twojej strony takie jak: tekst, materiały multimedialne –  zdjęcia, grafiki, video oraz pełny zakres danych teleadresowych. My opracujemy projekt i razem z Tobą skonsultujemy go, przedstawiając nasze argumenty dotyczę przygotowania tego projektu i uwzględniając Twoje uwagi odnośnie zakresu merytorycznego.

 • Etap II - Przygotowanie Projektu

  Mamy już potrzebne informacje od Twojej firmy, aby móc rozpocząć prace nad projektem Twojej strony internetowej. Możemy przygotować już odpowiedni layout strony, wykonać odpowiednie elementy graficzne i programowe dla strony.

  Po wykonaniu projektu strona zostaje umieszczona na serwerach testowych, aby zweryfikować jak funkcjonuje i jak wygląda w przeglądarkach internetowych zarówno dla systemów Windows jak również systemów iOS , Linux, Android.

 • Etap III - Optymalizacja i Uruchomienie Strony

  Po wykonaniu projektu i przetestowaniu poddajemy stronę optymalizacji w zakresie SEO oraz weryfikacji metadanych związanych z analizą zawartości strony. Analizujemy wysokość w rankingu stron. Uruchamiamy usługi Google na stronie internetowej oraz  na zamówienie klienta możemy uruchomić usługi Google+ i Facebook.
tel. 665 586 173

Nasza infolinia dostępna przez 7 dni w tygodniu w godz. 8.00 do godz. 21.00

biuro@opentech.com.pl

Nasi specjaliści odpowiedzą Ci na każdy mail w ciągu kilku minut

Formularz kontaktowy

Możesz również skontaktować się z nsmi za pomocą formularza kontaktowego.