logo_opentech2

Document

RODO - Ochrona Danych Osobowych, Bezpieczeństwo Informacji, Cyberbezpieczeństwo

Kompleksowe rozwiązania dla Twojej organizacji. Audyty, Wdrożenia, Doradztwo, Dokumentacja, Szkolenia.

Zapewniamy najwyższej jakości usługi z naciskiem na praktyczne rozwiązania i dopasowanie poszczególnych rozwiązań dla specyfiki prowadzonej działalności w zakresie Ochrony Danych Osobowych, Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) ISO/IEC 27001, 22301 oraz Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa i standardów NSC, NIST. 

Działania naszej firmy polegają nie tylko na przygotowaniu i zabezpieczaniu pod względem formalnoprawnym Państwa organizacji, ale także w zakresie audytowania, wdrażania, kontroli i szkolenia w tym zakresie. Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania w zakresie zarządzania bezpieczeństwem IT, monitorowania i doradztwa jak również rozwiązania open source i komercyjne SIEM.

Od ponad 7  lat wspieramy rozwój cyfrowych instytucji samorządowych oraz zwiększenie ich Cyberbezpieczeństwa, dlatego oferujemy wszechstronne doradztwo dla Gmin, w tym również wdrożenie KSC wraz z dokumentacją zgodną z wymaganiami rozporządzenia w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności (KRI) dla instytucji publicznych.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia w zakresie Diagnozy Cyberbezpieczeństwa możesz skontaktować się z nami, a nasz zespół pomoże Ci w jej realizacji zgodnie z wymaganiami prawnymi i norm bezpieczeństwa oraz cyberbezpieczeństwa.

RODO - OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Świadczymy usługi w zakresie pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IOD), zajmujemy się wdrażaniem i aktualizacją Ochrony Danych Osobowych (RODO), analizą ryzyka. Przeprowadzamy Audyty Ochrony Danych Osobowych (RODO) zgodnie z wymaganiami pranymi i normami ISO 27001, 27701, NIST, NSC. Kompleksowe Rozwiązanie dla Twojego podmiotu.

BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI

Świadczymy usługi w zakresie wdrażania Bezpieczeństwa Informacji (SZBI) w tym audytowania norm ISO/IEC 27001, NIST, NSC oraz wymagań KRI (Krajowych Ram Interoperacyjności), KSC. Dlatego dla Ciebie opracujemy dokumentację, analizę ryzyka, wdrożymy i zapewnimy pełne wsparcie . Pełnimy również funkcję Pełnomocnika ds. SZBI. Zapewniamy przygotowanie podmiotu do Certyfikacji.

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Świadczymy usługi w zakresie wdrażania rozwiązań w zakresie Cyberbezpieczeństwa. Wdrażania wymagań norm ISO/IEC 27001, 22301, NSC, NIST. Wykonujemy testy bezpieczeństwa cybernetycznego oraz testy socjotechniczne. Wdrażamy rozwiązania dla administracji publicznej i podmiotów usług krytycznych. Wykonujemy audyty w zakresie wypełnienia norm prawnych i standardów.

Bezpieczeństwo IT Cyberbezpieczeństwo

Sprawdzone Rozwiązania Bezpieczeństwa

Zabezpieczymy kompleksowo Twoją infrastrukturę IT w najnowsze rozwiązania bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa.

Oferujemy rozwiązania w zakresie stałego nadzoru i monitorowania systemów IT, usuwania zagrożeń i przeciwdziałania zagrożeniom cybernetycznym.

CENTRUM WSPARCIA IT i CYBERBEZPIECZEŃSTWA – Formularz kontaktowy

Aktualności

ransomware

PODSTAWOWE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE RANSOMWARE

Ataki Ransomware są coraz bardziej nasilone, a świadomość przeciwdziałania i zapobiegania nim chociaż wzrasta, nadal jest na bardzo niskim poziomie. Należy przede wszystkim uświadomić naczelne kierownictwo organizacji przed

Czytaj więcej »
iso_27002_2022_kontrola_osob

ISO 27002:2002 – Kontrola osób

W tym artykule przedstawię w skrócie wymagania w zakresie rozdziału 6 Kontrola osób normy ISO/IEC 27002:2022. W poprzedniej wersji, ISO 27002:2013, wiele z tych kontroli można było znaleźć

Czytaj więcej »