logo_opentech2

O firmie

Od 2015 roku pomagamy polskim przedsiębiorcom i organizacjom administracji publicznej w zarządzaniu bezpieczeństwem danych i systemów teleinformatycznych, w tym ochronie danych osobowych i cyberbezpieczeństwie.

Nasza działalność związana jest z wyznaczaniem nowych standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa i ochrony.

Rozwiązujemy i koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem informacji, ochrony danych osobowych i cyberbezpieczeństwa

Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa IT, systemy zarządzania, urządzenia klasy UTM , oprogramowanie do monitorowania systemów IT, systemy SIEM, systemy antywirusowe i systemy do szyfrowania danych oraz systemów do analizy poziomu zabezpieczeń – cyberbezpieczeństwa.

Wdrażamy systemy w zakresie bezpieczeństwa i normy ISO/IEC 27001. 27002, 27005 oraz w zakresie zarządzania ciągłością działania 22301. Przygotowujemy podmioty do certyfikacji tych systemów, wykonujemy audyty wewnętrzne jak również audyty strony trzeciej określone wymaganiami norm i przepisów prawa.

Oferujemy również usługi doradcze oraz szkolenia, aby podnosić świadomość co do roli systemów bezpieczeństwa i zarządzania ciągłością działania.

o firmie

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą.

Partner handlowy: