logo_opentech2
icon_sec_1

BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI

ISO/IEC 27001, 27701, NSC, NIST

AUDYTY, DOKUMENTACJA, WDROŻENIA, ANALIZY RYZYKA, TESTY PENETRACYJNE, SOCJOTECHNICZNE

Zapewniamy usługi związane z wdrożeniem i rozwojem Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI).  Oferujemy wszechstronne doradztwo dla podmiotów publicznych i prywatnych, które chcą prawidłowo zabezpieczyć posiadaną i przetwarzaną informację ważną dla jej funkcjonowania.

Projekt dostosujemy do Twoich potrzeb i posiadanych rozwiązań. Gwarantujemy wsparcie w przygotowaniu i wdrożeniu procesów zarządzania bezpieczeństwem informacji, audytem zgodności i przygotowaniem do certyfikacji ISO 27001 oraz ISO/IEC 22301 – Zarządzenie Ciągłością Działania. Nasze wdrożenia uwzględniają wdrożenie norm NSC (Narodowy System Cyberbezpieczeństwa) oparty o normę NIST (Narodowy Instytut Standardów i Technologii USA) oraz wymagań w zakresie bezpieczeństwa informacji i uwzględnienia cyberbezpieczeństwa według wytycznych ISO, CERT Polska, ENISA, NIST.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i podnieś standardy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

Zweryfikujemy poziom bezpieczeństwa systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI) w Twojej organizacji. Przygotujemy raport z podsumowaniem stwierdzonych niezgodności i innych spostrzeżeń kluczowych, które mają wpływ na bezpieczeństwo informacji w organizacji.

WDROŻENIE SZBI - ISO/IEC 27001

Wdrożymy w Twoim podmiocie kompleksowo SZBI - System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji według normy ISO 27001 uwzględnić wymagania NSC, NIST, ENISA. Dostarczymy metodykę, narzędzia i wiedzę w tym zespół ekspertów w zakresie Bezpieczeństwa Informacji, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę ekspercką.

DOKUMENTACJA SZBI - ISO/IEC 27001

Oferujemy wsparcie w przygotowaniu i wdrożeniu dokumentacji zarządzania bezpieczeństwem informacji. Opracujemy odpowiednie procedury, procesy i polityki w zakresie SZBI / ISO/IEC 27001. Przygotujemy plan wdrożenia SZBI. Zweryfikujemy posiadaną dokumentacją i dokonamy odpowiednich zmian w zakresie SZBI.

ANALIZA RYZYKA BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

Pomożemy Twojej organizację w ustaleniu podejścia do analizy ryzyka w obszarze bezpieczeństwa informacji. Dokonamy identyfikacji krytycznych obszarów systemu informacyjnego. Pomożemy ocenić jakie podatności i zagrożenia mogą oddziałać na bezpieczeństwo Twoich aktywów.

AUDYT KRI

Wykonujemy audyty w zakresie wymagań KRI podmiotów publicznych, Obowiązkiem podmiotów publicznych jest opracowanie i wdrożenie system zarządzania bezpieczeństwem informacji. Przeprowadzimy audyt KRI, który sprawdzi bezpieczeństwo informacji i systemów informatycznych. Sprawdzimy, czy Twój system zarządzania informacją spełnia wymagania normy ISO/IEC 27001.

SZKOLENIA Z BEZPIECZEŃSTWA INFORMACJI

Oferujemy szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa Informacji - norm ISO 27001, 27002, 27005, NIST, NSC wdrożenia, audytora wewnętrznego, audytora wiodącego, personelu i kadry zarządzającej. Szkolenia oparte są na działaniach praktycznych i potwierdzone odpowiednim certyfikatem

Zapytaj! Wypełnij formularz.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

W przypadku szybkiego kontaktu prosimy o kontakt telefoniczny. Możecie Państwo również skorzystać z poczty elektronicznej.