O nas

Profesjonalne wsparcie naszych klientów, wpływa na ich i nasz sukces w biznesie. Pozwala zapewnić bezpieczeństwo informacji i cyberbezpieczeństwo w działalności jakie prowadzą. Dane naszych klientów zawsze podlegają najwyższemu stopniu ochrony poufności.

Od ponad 8 lat pomagamy w zarządzaniu bezpieczeństwem danych i systemów teleinformatycznych, w tym ochronie danych osobowych i cyberbezpieczeństwie. Wspieramy w zakresie audytowania, wdrażania i zarządzania dla administracji publicznej, podmiotów medycznych i infrastruktury krytycznej.

Oferujemy nowoczesne rozwiązania IT w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz rozwiązania w zakresie testowania podatności na incydenty i zagrożenia.

Posiadamy rozwiązania w zakresie obsługi incydentów, zarządzania i monitorowania sieci klasy SIEM – Security Information and Event Management , jak również rozwiązania SOC – Security Operations Center.

Nasza działalność związana jest z wyznaczaniem nowych standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa i ochrony danych.

Rozwiązujemy i koncentrujemy się na rozwiązywaniu aktualnych problemów klientów oraz przewidywaniu potencjalnych zagrożeń związanych z bezpieczeństwem informacji, ochroną danych osobowych i cyberbezpieczeństwa.

Wdrażamy systemy w zakresie bezpieczeństwa i normy ISO/IEC 27001. 27002, 27005 oraz w zakresie zarządzania ciągłością działania 22301. Przygotowujemy podmioty do certyfikacji tych systemów, wykonujemy audyty wewnętrzne jak również audyty strony trzeciej określone wymaganiami norm i przepisów prawa

Partner handlowy:

CYBER HELP

Jeżeli chcesz wprowadzić odpowiedni poziom bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych lub podejrzewasz, że wystąpił w Twojej organizacji incydent, możesz się z nami skontaktować za pomocą niniejszego formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Wszelkie informacje uzyskane mają charakter poufny.

ZGŁOŚ PROBLEM Z CYBERBEZPIECZEŃSTWEM