Aktualności

safetica_gold_2022-3

Safetica – złotym medalistą w raporcie 2022 Data Loss Prevention Data Quadrant Report

Safetica została złotym medalistą w raporcie Data Loss Prevention Data Quadrant 2022 od SoftwareReviews i awansowała do rankingu TOP 5 dostawców DLP. Safetica zdobyła miejsce w kwadrancie liderów DLP.

gold_medal_safetica_2022

Kompleksowy przegląd rynku opracowany przez SoftwareReviews porównuje dostawców DLP na podstawie Composite Score, który średnio przedstawia cztery różne obszary oceny: ślad emocjonalny netto, możliwości dostawcy, funkcje produktu i prawdopodobieństwo rekomendacji.

Na podstawie 65 recenzji, Safetica otrzymała łączną ocenę 8,7/10, z 91% prawdopodobieństwem do polecenia. Safetica wysoko oceniona pod względem możliwości dostawców, w tym:

  • wsparcie dostawców,
  • łatwość integracji danych,
  • łatwość podawania,
  • łatwość wdrożenia

Użytkownicy bardzo docenili funkcje produktu, takie jak obsługa analizy kryminalistycznej, a Safetica została uznana za najlepszy produkt w optycznym rozpoznawaniu znaków.

Safetica oferuje jeden z najlepszych DLP na rynku i dzieli kwadrant liderów ze swoimi najlepszymi konkurentami – Proofpoint Enterprise DLP, Trellix DLP Discover, Veeam Availability Suite i Avanan.

Źródło: Safetica jest złotym medalistą w raporcie Data Loss Prevention Data Quadrant Report 2022 | Safetica •

 

CYBER HELP

Jeżeli chcesz wprowadzić odpowiedni poziom bezpieczeństwa informacji, cyberbezpieczeństwa, ochrony danych osobowych lub podejrzewasz, że wystąpił w Twojej organizacji incydent, możesz się z nami skontaktować za pomocą niniejszego formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Wszelkie informacje uzyskane mają charakter poufny.

ZGŁOŚ PROBLEM Z CYBERBEZPIECZEŃSTWEM